Poznajmy się

O nas

Kulinarna pasja, wielopokoleniowe doświadczenie gastronomiczne i doskonała lokalizacja to trzy główne powody by nas odwiedzić i skosztować wyśmienitych dań tradycyjnej kuchni w nowoczesnym wydaniu.

Siedem Smaków

Służymy klientom od ponad 20 lat

Restauracja Siedem Smaków istnieje na rynku od 2001 roku. Przez cały ten czas dokładamy wszelkich starań, aby goście odwiedzający nasz lokal poczuli wyjątkową domową atmosferę, profesjonalną obsługę i przede wszystkim wyśmienitą kuchnię.

Restauracja na Zarabiu
Doskonała lokalizacja w myślenickiej zielonej strefie aktywnego wypoczynku, w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego parku i deptaka biegnącego wzdłuż rzeki Raba.

Nasza Restauracja usytuowana jest w samym sercu rekreacyjnej części Myślenic – Zarabia.

Dzielnica ta zwłaszcza w ostatnich latach, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a to za sprawą licznych tras rowerowych, placów zabaw dla dzieci, hali sportowo – widowiskowej, strzelnicy, a zimą licznych tras narciarskich oraz pięknego parku, gdzie z dala od zgiełku wypoczywają zarówno myśleniczanie jak i turyści zachwyceni urokiem malowniczej doliny Raby.

o nas - restauracja 7 smaków

Polityka jakości

Polityka jakości w restauracji Siedem Smaków obejmuje przede wszystkim zachowanie autentyczności i stałości smaków oraz zawsze najwyższej jakości składników używanych do przygotowania tradycyjnych dań przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technik kulinarnych.

Przywiązujemy najwyższą wagę do higieny i czystości w całej restauracji. W tym względzie jesteśmy bezkompromisowi.

Oferujemy arcymiłą atmosferę podczas całej wizyty i w 100% profesjonalną obsługę Państwa doświadczenia kulinarnego w naszej restauracji.

W celu zapewnienia jakości stosujemy przemyślane i niezawodne systemy kontroli jakości, takie jak audyty wewnętrzne, kontrole organów sanitarnych i oceny gości.

Kluczowe wartości

Trzy kluczowe wartości, które wyróżniają naszą restaurację to:

Doskonała jakość potraw – skupiamy się na doskonałej jakości składników i dbamy o to, by każde danie było dopracowana w najdrobniejszych detalach.

Niepowtarzalne doświadczenie – dbamy o Państwa niepowtarzalne doświadczenie kulinarne, które łączy w sobie sztukę gastronomiczną z wysoką jakością obsługi i niesamowitą atmosferą.

Innowacyjność i kreatywność – kładziemy duży nacisk na innowacyjność i kreatywność w skąd inąd tradycyjnej kuchni, eksperymentując z nowymi smakami, technikami kulinarnymi i prezentacją potraw.

Kuchmistrzowie

O Państwa podniebienia dbają dyplomowani kuchmistrzowie z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Polsce i zagranicą.

Szukasz pracy w gastronomii?

Zachęcamy do przesyłania aplikacji o pracę drogą mailową. Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia, godne wynagrodzenie i pracę w sprawnie działającym zespole profesjonalistów.

Scroll to Top